Mobilden Girenler İçinTıkla Ara

tel:05327364879

14 Aralık 2013 Cumartesi

tuvalet açıcı

Tuvalet açıcı robot sistemine sahip olan şirketimiz alafranga ve alaturka tıkanıklık oluşturan tuvaletleri kırmadan  kanal açma makine sistemleri sahiptir. Tıkanık açmadan önce kişisel uğraşlar veren müşterilerimiz elbette vardır ancak dikkat edilmesi gereken bir kaç hususu sizlerin yararı için paylaşmak isteriz.

Tuvalet Tıkanıklığı bireysel yöntemlerin en başında kezzap ,tuz ruhu gibi asidik maddeler içeren kimyasallar zaman içerisinde pimaş contalarını eriterek sızıntılara neden olmaktadır. Bu sızıntılar kaçak oluşumu meydana getireceğinden komple kırım yapıp tesisat değiştirmek zorunda kalacaksınız. Lütfen dikkat edelim yabancı cisimler sokmakta pimaşa zarar vererek gider bağlantıları tahrip eder.

Biz tuvalet tıkanıklığı oluşumlarını özel kanal açma makinesi sayesinde kısa bir süre içerisinde ve etrafı kirletmeden gerçekleştirmekteyiz. Ayrıntılı bilgiyi tuvalet tıkanıklığı açma sayfamızdan yada bağlantısı tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Kadıköy osmanağa tuvalet tıkanıklığı açma 99 TL 0216 612 55 90 ROBOTLA

Kadıköy osmanağa tuvalet tıkanıklığı açma tesisatçı usta robot makineli cihazla kırmadan tıkalı tuvalet açma , açan tesisatçı için 0216 612...