Mobilden Girenler İçinTıkla Ara

tel:05327364879

23 Kasım 2017 Perşembe

İstanbul Tuvalet açma işi yapan tesisatçılar 99 TL 0532 736 48 79

İstanbul Tuvalet açma işi yapan tesisatçılar olarak tuvalet giderleri neden tıkanır ve nasıl açılır soruları için yardımcı olmak istiyoruz. Tuvalet tıkanıklığı açma servis elemanlarımız işinde uzman ve itinalı çalışmalar yaptıkları gibi son teknoloji cihazları kullanmaktadır.

İstanbul Tuvalet açma işi yapan tesisatçılar tuvaletteki tıkalı kanalları cihazla araştıran firmadır. Tuvalet gideri nasıl temizlenir? Tuvalet gideri kokusu problemlerinin arkasında tesisat arızası, kırılması ve atıklar olabilir. Tuvalet giderinden gelen koku şikayetini onarmak için kanal içinde yüzeylere bakarak, ne taraftan dışarıya su sızıyor sorusu aranır. Aynı zamanda tuvaletin tıkalı olduğu boruları makineyle bulma, kırmadan cihazla açma işlemleri ile o doluluğun logar ve kanalizasyon hatlarına orantılı olarak gönderimini yapıyoruz.İstanbul Tuvalet Tıkanıklığı Açma

İstanbul Tuvalet açma işi yapan tesisat firması tuvaletin içine düşen ürün ambalajı, yabancı cismi çıkartan firmadır. Tuvalete yanlışlıkla düşen herhangi bir cisim nasıl çıkartılır? Yakalama pensler cihaz ünitesi olup robot aygıtta bulunmaktadır. Bu çalışmayı kamera ile araştırdıktan sonra uygun uzaklık ve açı ile yakalayıp geri alabiliriz. Örneğin, tuvalet, klozeti tıkayan ıslak mendilleri çıkartmak için spiral teller çok elverişlidir. Aynı zamanda tuvalet giderini açma işlemlerinde robot cihaza spiral teli çıkartıp, helezon yayı taktıktan sonra ufalanacak türde çoğu atıklar elde edebiliriz. Borunun orta ve yan kısımlarında sürekli sabit duran bu nesneleri cihazın sunduğu titreşim ile ufalanacak boyutlara getirilmesi ile çok geçmeden kanal içlerinde doluluk kanalizasyona akar ve tuvalet klozet gider kapağı taşıyor, sürekli banyo zeminine atık sular akıyor gibi sayısız vakalara son verebiliriz.

İstanbul Tuvalet açma işi yapan tesisatçılar tuvalet gider kapağından akan atıklar için kesin çözüm üreten firmadır. Klozet rezervuarı açıldıktan sonra atık suların yükselmesinin nedeni atıklardır. Kanal içlerini biz gelinceye kadar farklı atık kanallarına tahliye edebilirsiniz. Zaten ekiplerimiz kısa sürede adreslerinize ulaşacaktır. Klozeti açan pompa kesinlikle atık suları uzaklaştırmak içindir. Kanal içi tamamen dolu ise hiçbir işe yaramaz. Bu nedenle akıllı tuvalet açıcı makineler kullanan İstanbul tesisat servisleri olarak mutlaka telefon numaraları kullanarak bizi arayınız.

Tuvalet giderine düşen sabun artıkları, tuvalet sırasında ıslak mendil ve aşırı tuvalet kağıdı, kağıt havlu kullanımı, giderde sıkışması ve gidememesi gibi sayısız olasılıklar kanalları doldurabilir. Yabancı cisimler olduğu kadar tıpkı balçık, çamur birikintisi gibi plastik malzemede içten daralmalar meydana gelebilir. O noktalara kanala sarkıtılan ve 10’larca metre istersek derine inebileceğimiz kameralar ile bulmaktayız. İşlemlerin devamında ise tıkanan kısımların deşifre edilerek yerlerinin bulunması vardır. Dikkat ederseniz kırma, dökme gibi en istenmeyecek kısımları yazmadık. Çünkü kesinlikle böyle bir şey yoktur. Kanalın içi ne kadar ıslak ve tıkanmış olsa da kamera gönderebiliriz. İstersek direkt helezon yay ekleyerek içteki doluluk oranını ve atıkları titreşim dalgaları ile cihaz ile bazı işlemlerin uygulanması sırasında tamamen atık ve lağım suyunun birlikte kanalizasyona karışmasını sağlayabiliriz. Banyodaki tuvalet tıkanmasını açabilmek için banyo duvarını ve zemini, fayansı kırmadan ve plastik giderlere de zararı olmadan, hasar oluşturmadan çözümler yani bahsettiğimiz tekniğin menzili tam 30 metredir.

Tıkalı kalmış tuvalet gideri parçalar mı? Böyle bir ihtimal vardır. Basınç ve ağırlık belli süre o halde bırakılırsa ve kullanılmaya devam ederse gider boruları kırılabilir ve biz kamera ile araştırıp, tuvalet giderlerinde itinalı araştırma ve boru değişimi çalışmalarını da yapmaktayız.

Esenler tıkalı tuvalet açan tesisatçı firma telefonu 0532 736 48 79

Esenler tıkalı tuvalet açan tesisatçı firma telefonu 0532 736 48 79 kırmadan robot makineli cihazla tıkalı tuvalet gideri açılır ve kamera ...